O FIRMIE

medal

Doświadczenie

Od roku 1989 zajmujemy się profesjonalnie przewozem osób autokarami oraz minibusami. W tym roku obchodzimy jubileusz 25-lecia naszej firmy. Przez cały ten okres zdobywaliśmy niezbędną wiedzę i praktykę, w tej dziedzinie. Doradzimy Państwu jaka drogę wybrać, przygotujemy szczegółową i rzetelną kalkulację, odpowiemy na wszystkie pytania związane z planowanym przejazdem.

zaufanie

Zaufanie

Jesteśmy firmą rodzinną, w chwili obecnej dwa pokolenia są zaangażowane w jej tworzenie oraz rozwój, sygnujemy ją swoim nazwiskiem i od lat pracujemy na to, aby zawsze kojarzyło się z rzetelnością i dobrą marką. Wiele znanych firm już nam zaufało.

exp

Wiarygodność

Wszystkie autokary, które prezentujemy na naszych stronach internetowych należą do naszej firmy, nie stosujemy tak częstych praktyk umieszczania zdjęć z katalogów autokarów, których przewoźnicy nie posiadają w swoim taborze. Oferty wyglądają imponująco, ale czy na pewno otrzymają Państwo autokar, który został zamówiony? Czy autokar prezentowany na stronie przewoźnika ma jego logo?

NASI PARTNERZY

logo_bottom_03

691 399 506 · 697 110 582

misztour@wp.pl

SIEDZIBA FIRMY: Rykoszyn 110,  26-065 Piekoszów, woj. Świętokrzyskie